Wybrany wątek opinii

Podszywanie się pod kogoś jest modne. W Polsce POPIS podszywa się pod Polaków od 30 lat.
DonaldKaczor (2025.11.19)
@DonaldKaczor - Podszywanie się powinno być karane.
Medium (2025.11.19)
@DonaldKaczor - PO i PiS to są dwa różne światy chłopie. Jedni chcą z Unią przeciwko Rosji. Drudzy z Rosją przeciw Unii
Tak to działa (2025.11.19)
@Medium - Jest.... ale zmiana nazwiska to dziś czynność administracyjna.....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.19)
@Tak to działa - Widzę, że propaganda odebrała myślenie. PZPR się rozpadał więc Kiszczak wpadł na wspaniały plan aby podzielić PZPR na 4 różne partie, dzisiejsze PO, PIS, SLD, PSL i ich przystawki. Plan zakładał. Raz wy, raz my i nie ruszamy swoich, nikt nie siedzi i siedział nie będzie a w TV w antypolskich mediach rozgrywa się teatrzyk mający przykryć poważne afery o których milczą. Morawiecki podpisywał wszystko co mi Bruksela kazała, tylko udawał że nie chciał. POPOPIS głosuje tak samo, wystarczy sprawdzić głosowania w internecie ale to zbyt duży wysiłek intelektualny dla wyborcy antypolskiego POPISU.
DonaldKaczor (2025.11.19)
@MariuszLewandowski-Fc - Pamiętam, jak po rozwodzie gdy wróciłam do nazwiska rodowego i właśnie odebrałam nowy dowód osobisty mój szef nie chciał mi uwierzyć, nawet widząc ten dowód :D
Medium (2025.11.19)
@DonaldKaczor - Z uwagi na trudności dodania komentarza, zrobię to inaczej, bez walki ze skryptami. Pozdrawiam!
Medium (2025.11.19)
@DonaldKaczor - Kiedyś myślałem jak TY, ale PIS i PO to jednak nie to samo. Upewniłem się o tym na 100% podczas rządów PIS przez 8 lat. Wybieram Europę a nie Rosję.
Netkot (2025.11.19)
@DonaldKaczor - Europosłowie PiS przeciwko Tarczy Wschód. "Powinni złożyć mandaty, przeprosić albo odejść" 2025-03-13 Kandydat na prezydenta Szymon Hołownia skrytykował polityków PiS, którzy podczas głosowania w Parlamencie Europejskim opowiedzieli się przeciwko uznaniu Tarczy Wschód za flagowy projekt dla bezpieczeństwa UE. Powinni złożyć mandaty, albo przeprosić, albo jak najszybciej w ogóle zejść ze sceny - ocenił.
Taka historia (2025.11.19)
@Netkot - Cóż pisowski wazeliniarz może innego napisać prawda wet
Nielubiekaczek (2025.11.19)
@Nielubiekaczek - a Ty przeczytaj (nawet kilka razy) co napisałem (ze zrozumieniem). Uwierz, do pisowskiego wazeliniarza mi baaardzo daleko.
Netkot (2025.11.19)
@Medium - I cały POPIS powinien słusznie siedzieć.
DonaldKaczor (2025.11.19)
@DonaldKaczor - Jestem przeciwna zbiorowej odpowiedzialności, no chyba że udowodni się wszystkim sprawczy udział.
Medium (2025.11.19)
@Medium - Każdy ktoś głosował za okradaniem Polaków powinien siedzieć czyli cały POPIS.
KaczorDonald (2025.11.19)
@DonaldKaczor - Jest pewien człowiek, który jasno widzi w tej mgle, nazywa się Leszek Sykulski. Jak dotychczas tylko w jednej sprawie z nim się nie zgadzam, ale pomińmy. Polecam np. wideo sprzed 2 dni"NA ŻYWO: Prowokacja czy dywersja na kolei? Władze RP wprowadzą stan wyjątkowy?".
Medium (2025.11.19)
@Medium - Proszę pani, we mgle nie widzi nikt. A jak mówi, że widzi... to tylko zmyśla. Dziękuję
(2025.11.20)
No drogi Panie 90% ludzkości spożywa papkę medianą i uważa że coś wie podczas gdy rzeczy ważne się u nas chowa pod stół Wczorajsza "lekcja demokracji" w Światowidzie jest tego doskonałym przykładem podła tęga i haniebna próba politycznej indoktrynacji młodych ludzi przez politykierów z dawnej Platformy Obywatelskiej. Dziś zamordyści Kaczyńskiego są bardziej demokratyczni niż zamordyści Tuska i znów zaczyna się butne pokazywanie Obywatelowi że ma siedzieć cicho i słuchać potoku kłamstw ze strony "autorytetów" i morda na kubeł bez prawa zabrania głosu. Pani Kluge i Pan Czyżyk się zbłaźnili o przykro mi to pisać bo jednak miałem nadzieje że lekcja z Referendum 2013 r czegoś ich nauczyła - jednak nie Widać pora na powtórzenie tej lekcji bo uczeń okazał się za tępy trzeba zatem materiał powtórzyć.
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.20)
Zróbmy więc żółtą mgłę. Jaką widać liczbę na załączonym obrazku?
Medium (2025.11.20)
@MariuszLewandowski-Fc - Proszę więc uzasadnić taki stan rzeczy, jeśli możliwe - jednym słowem, w ostateczności - zdaniem.
Medium (2025.11.20)
@Medium - Na spotkani z Kaczyńskim dostałem mikrofon a na " lekcji demokracji" w CSE w Panem Czyżykiem i Pania Kluge już nie.... Młodych ludzi uczyli demokracji wyłącznie działacze PO a potem jedną prośbą o głos pokazali że demokracja to ich prawo do mówienia i prawo młodych ludzi do słuchania i podziwiania a jak o głos prosi ktoś "nie z ich bajki " to morda w kubeł... Są w tym mieście ludzi na tyle głupi że chcą uczyć teorią a w paraktyce pokazywać zamordyzm... Czyżby oboje Państwo Radni chcieli pobić rekord polski i być dwukrotnie odwołanym w Referendum ? Po 2013 kolejne w 2026 ? Ja powody wiedzę bo stara klika z PO znów próbuje podnosić głowy i zamiast rozliczyć się z tego co robili przed odwołaniem udają że nie było ani wałków ani pogardy ani odwołania.... No w taki Elbląg to ja się z nimi bawił nie będę a co dalej Bóg poprowadzi....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.21)
@MariuszLewandowski-Fc - Czyli w kółko Macieju. Morda w kubeł na publicznych spotkaniach, to kiedy ma miejsce?
Medium (2025.11.21)
I co nie widzi Pan?
Medium (2025.11.21)
@Netkot - Skąd u was takie przeświadczenie o prorosyjskości pisu? Przecież to tusk, merkelowa i putin stanowili wielkie trio. To tusk ściskał się z putinem, sikorski, ławrow, musimy akceptować rosję jaka ona jest, nord stream, kadyny i wiele wiele innych faktów na to że jest odwrotnie.
(2025.11.21)
Bo tylko niektórym obieżyświatom bliżej do Londynu czy Waszyngtonu!
Medium (2025.11.21)
Powrót do komentarzy