Wybrany wątek opinii
Ja tam nie wiem ale często politycy robią coś po pijaku i nie pamiętają. Oczywiście nie dotyczy to naszego kochanego słoneczka, naszej nowej nadziei, naszego powskiego cudotwórcy, ojca i matki naszej.
Do moderacji
Odpowiedz
24
26
Pisz może hołdy kibolo-alfowi, co?
Do moderacji
Odpowiedz
17
18
On o jarku napisał.
Do moderacji
Odpowiedz
8
10
Ciemnota ponad wszystko w kompocie śliwkowym może się zdarzyć
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Oj jacy ci portelowi miłośnicy zawsze aktywni, zawsze w pogotowiu, zawsze memy fejkowe pod ręką i ciągłe powtarzanie się.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1