Wybrany wątek opinii

Ja tam nie wiem ale często politycy robią coś po pijaku i nie pamiętają. Oczywiście nie dotyczy to naszego kochanego słoneczka, naszej nowej nadziei, naszego powskiego cudotwórcy, ojca i matki naszej.
(2025.11.19)
Pisz może hołdy kibolo-alfowi, co?
(2025.11.19)
On o jarku napisał.
(2025.11.19)
Ciemnota ponad wszystko w kompocie śliwkowym może się zdarzyć
(2025.11.19)
Oj jacy ci portelowi miłośnicy zawsze aktywni, zawsze w pogotowiu, zawsze memy fejkowe pod ręką i ciągłe powtarzanie się.
(2025.11.19)
Powrót do komentarzy