64
19.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ha ha ha to All.
(2025.11.19)

info

1  
  0
@Medium - I cały POPIS powinien słusznie siedzieć.
DonaldKaczor (2025.11.19)
@DonaldKaczor - Jestem przeciwna zbiorowej odpowiedzialności, no chyba że udowodni się wszystkim sprawczy udział.
Medium (2025.11.19)
Podszywają się pod- Yaraka naszego wodza i prezesa !!!
marcepan (2025.11.19)

info

3  
  1
Cytując słusznie byłego " prezydenta" Komorowskiego można stosować że jaki prezydent takie POdszywanie.
(2025.11.19)

info

4  
  3
To jest afera.... to ci dopiero afera koń by się uśmiał.
(2025.11.19)

info

6  
  1
... a w emblagu jest prezydent ?
(2025.11.19)
Teraz jest dwóch - oryginał i klon.....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.19)
@Medium - Każdy ktoś głosował za okradaniem Polaków powinien siedzieć czyli cały POPIS.
KaczorDonald (2025.11.19)
Ciemnota ponad wszystko w kompocie śliwkowym może się zdarzyć
(2025.11.19)