A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ha ha ha to All.
@Medium - I cały POPIS powinien słusznie siedzieć.
@DonaldKaczor - Jestem przeciwna zbiorowej odpowiedzialności, no chyba że udowodni się wszystkim sprawczy udział.
Podszywają się pod- Yaraka naszego wodza i prezesa !!!
Cytując słusznie byłego " prezydenta" Komorowskiego można stosować że jaki prezydent takie POdszywanie.
To jest afera.... to ci dopiero afera koń by się uśmiał.
... a w emblagu jest prezydent ?
Teraz jest dwóch - oryginał i klon.....
@Medium - Każdy ktoś głosował za okradaniem Polaków powinien siedzieć czyli cały POPIS.
Ciemnota ponad wszystko w kompocie śliwkowym może się zdarzyć