UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@DonaldKaczor - Jest pewien człowiek, który jasno widzi w tej mgle, nazywa się Leszek Sykulski. Jak dotychczas tylko w jednej sprawie z nim się nie zgadzam, ale pomińmy. Polecam np. wideo sprzed 2 dni"NA ŻYWO: Prowokacja czy dywersja na kolei? Władze RP wprowadzą stan wyjątkowy?".

Medium

Anuluj