A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co za czasy, żeby prezydenci itp mieli konta na instagramach, tiktokach i innych portalach dla dzieci. Proponuje założenie konta na portalu randkowym albo only fans.
Naprawdę, nie wierzę.
Czyli co czyli wyborcy koalicji rządzącej też robią takie fejk konta idąc tokiem twojego myślenia
@Netkot - Drogi Panie planuje Pan coś ci nazywa się zamknięciem w bańce informacyjnej. Podejrzewam że jest Pan trolem proponującym właśnie taki postępowanie by zamknąć potencjalnych czytelników w świecie medialnych kłamstw Platformy Obywatelskiej po jej sympatykiem jest Wydawca a redakcja ma realizować jego linię programowa. Ma Pan oczywiste prawdo pozostać zdalnie sterowaną marionetką ale proponowanie tego innym rozsądne nie jest. Skoro nie potrafi Pan filtrować i konfrontować informacji to faktycznie w interesie debaty publicznej jest to by Pan udziały w niej nie brał. Poleckam "majteczki w kropeczki" i Mc Donalda to też model na życie....
Podobno służby ustaliły tożsamość osoby podszywającej się pod Prezydenta Elbląga - to niejaki Michał M. , który jest znany służbom. Ale info nie potwierdzone, więc nie daję ręki za to; )
Niech zablokuje szybko w banku żeby pieniędzy nie powybierali z konta.
@MariuszLewandowski-Fc - Proszę więc uzasadnić taki stan rzeczy, jeśli możliwe - jednym słowem, w ostateczności - zdaniem.
@Medium - Na spotkani z Kaczyńskim dostałem mikrofon a na " lekcji demokracji" w CSE w Panem Czyżykiem i Pania Kluge już nie.... Młodych ludzi uczyli demokracji wyłącznie działacze PO a potem jedną prośbą o głos pokazali że demokracja to ich prawo do mówienia i prawo młodych ludzi do słuchania i podziwiania a jak o głos prosi ktoś "nie z ich bajki " to morda w kubeł... Są w tym mieście ludzi na tyle głupi że chcą uczyć teorią a w paraktyce pokazywać zamordyzm... Czyżby oboje Państwo Radni chcieli pobić rekord polski i być dwukrotnie odwołanym w Referendum ? Po 2013 kolejne w 2026 ? Ja powody wiedzę bo stara klika z PO znów próbuje podnosić głowy i zamiast rozliczyć się z tego co robili przed odwołaniem udają że nie było ani wałków ani pogardy ani odwołania.... No w taki Elbląg to ja się z nimi bawił nie będę a co dalej Bóg poprowadzi....
@MariuszLewandowski-Fc - Czyli w kółko Macieju. Morda w kubeł na publicznych spotkaniach, to kiedy ma miejsce?