64
19.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co za czasy, żeby prezydenci itp mieli konta na instagramach, tiktokach i innych portalach dla dzieci. Proponuje założenie konta na portalu randkowym albo only fans.
(2025.11.20)

info

8  
  2
Naprawdę, nie wierzę.
(2025.11.20)

info

0  
  0
Czyli co czyli wyborcy koalicji rządzącej też robią takie fejk konta idąc tokiem twojego myślenia
Rośmieszony (2025.11.20)
@Netkot - Drogi Panie planuje Pan coś ci nazywa się zamknięciem w bańce informacyjnej. Podejrzewam że jest Pan trolem proponującym właśnie taki postępowanie by zamknąć potencjalnych czytelników w świecie medialnych kłamstw Platformy Obywatelskiej po jej sympatykiem jest Wydawca a redakcja ma realizować jego linię programowa. Ma Pan oczywiste prawdo pozostać zdalnie sterowaną marionetką ale proponowanie tego innym rozsądne nie jest. Skoro nie potrafi Pan filtrować i konfrontować informacji to faktycznie w interesie debaty publicznej jest to by Pan udziały w niej nie brał. Poleckam "majteczki w kropeczki" i Mc Donalda to też model na życie....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.20)
Podobno służby ustaliły tożsamość osoby podszywającej się pod Prezydenta Elbląga - to niejaki Michał M. , który jest znany służbom. Ale info nie potwierdzone, więc nie daję ręki za to; )
(2025.11.20)

info

1  
  0
Niech zablokuje szybko w banku żeby pieniędzy nie powybierali z konta.
Waldimir (2025.11.20)

info

0  
  0
Zróbmy więc żółtą mgłę. Jaką widać liczbę na załączonym obrazku?
Medium (2025.11.20)
@MariuszLewandowski-Fc - Proszę więc uzasadnić taki stan rzeczy, jeśli możliwe - jednym słowem, w ostateczności - zdaniem.
Medium (2025.11.20)
@Medium - Na spotkani z Kaczyńskim dostałem mikrofon a na " lekcji demokracji" w CSE w Panem Czyżykiem i Pania Kluge już nie.... Młodych ludzi uczyli demokracji wyłącznie działacze PO a potem jedną prośbą o głos pokazali że demokracja to ich prawo do mówienia i prawo młodych ludzi do słuchania i podziwiania a jak o głos prosi ktoś "nie z ich bajki " to morda w kubeł... Są w tym mieście ludzi na tyle głupi że chcą uczyć teorią a w paraktyce pokazywać zamordyzm... Czyżby oboje Państwo Radni chcieli pobić rekord polski i być dwukrotnie odwołanym w Referendum ? Po 2013 kolejne w 2026 ? Ja powody wiedzę bo stara klika z PO znów próbuje podnosić głowy i zamiast rozliczyć się z tego co robili przed odwołaniem udają że nie było ani wałków ani pogardy ani odwołania.... No w taki Elbląg to ja się z nimi bawił nie będę a co dalej Bóg poprowadzi....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.21)
@MariuszLewandowski-Fc - Czyli w kółko Macieju. Morda w kubeł na publicznych spotkaniach, to kiedy ma miejsce?
Medium (2025.11.21)