UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytam i dochodzę do wniosku, że komentarze pod artykułami (tu w portel też do mdłości) to już nie miejsce dla wypowiedzi zwykłych ludzi, to cuchnąca chlewnia polityków wszelkiej maści, oraz wielu "ambitnych" kandydatów na polityków oraz dezinformatorów. Wypisujecie swoje wypociny by zdobyć głosik naiwnego. Znikam stąd i blokuję adblockiem te rubryki z komentarzami. Portel, owszem będę czytał dalej, ale już bez widocznych komentarzy. Bez odrobiny nawet żalu.

Netkot

Anuluj