A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@MariuszLewandowski-Fc - Nie jestem Pana kolegą.
Zapewne nie co wywodzę z faktu że boi się Pan podpisać. Natomiast w języku polskim jest to zwrot grzecznościowy ale jeśli moja grzeczność Pana obrusza to przykro mi bardzo z tego powodu.
Biedni, wystraszeni chłopcy... boicie się kobiet? Ile w was jadu i bezsilności, ahaha
Nikt Ci nie broni zorganizowania Rady Mężczyzn
A mnie się zdaje, że wszyscy tj. zarówno kobiety jak i mężczyźni mamy te same problemy i trzeba rozmawiać o tym jak ułatwić życie nam wszystkim mieszkańcom Elbląga.
Do swego postu jw. dodam, że na raka piersi chorują także mężczyźni.
@MariuszLewandowski-Fc - Lepiej niech Pan sprawdzi kiedy używa się zwrotu Panie kolego, a potem dyskutuje. Nie widzę żadnego uzasadnienia dla jego użycia w tym przypadku.
@MariuszLewandowski-Fc - NIE JESTEŚMY K O L E G A M I !!!! Zapamiętaj to sobie chłopcze !!!!
Na kolegę trzeba zasłużyć i mieć wygląd !