53
18.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@MariuszLewandowski-Fc - Nie jestem Pana kolegą.
(2025.11.18)
Zapewne nie co wywodzę z faktu że boi się Pan podpisać. Natomiast w języku polskim jest to zwrot grzecznościowy ale jeśli moja grzeczność Pana obrusza to przykro mi bardzo z tego powodu.
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.19)
Biedni, wystraszeni chłopcy... boicie się kobiet? Ile w was jadu i bezsilności, ahaha
ssssqwqq (2025.11.19)

info

0  
  3
Nikt Ci nie broni zorganizowania Rady Mężczyzn
(2025.11.19)
A mnie się zdaje, że wszyscy tj. zarówno kobiety jak i mężczyźni mamy te same problemy i trzeba rozmawiać o tym jak ułatwić życie nam wszystkim mieszkańcom Elbląga.
(2025.11.19)

info

2  
  2
Do swego postu jw. dodam, że na raka piersi chorują także mężczyźni.
(2025.11.19)

info

2  
  0
@MariuszLewandowski-Fc - Lepiej niech Pan sprawdzi kiedy używa się zwrotu Panie kolego, a potem dyskutuje. Nie widzę żadnego uzasadnienia dla jego użycia w tym przypadku.
Zofia Bąk (2025.11.19)
@MariuszLewandowski-Fc - NIE JESTEŚMY K O L E G A M I !!!! Zapamiętaj to sobie chłopcze !!!!
(2025.11.19)
@Zofia Bąk - Drogi koleżko czekoladowy... / jeśli się to bardziej spodoba/ Ciebie nie ma. Jesteś tylko anonimowym internautą któremu brak elementarnej odwagi cywilnej żeby się podpisać. Do takich duszków mogę używać dowolnego określenia więc dam Panu przykład praktyczny - jesteś Pan leń, luj i malkontent. Może pozwie mnie Pan za tak głębokie i oczywiste naruszenia Pana dóbr osobistych ? Zapraszam chętnie przeczytam pozew i jego uzasadnienie wtedy będę wiedział kto jest tak śmiesznym ignorantem....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.19)
Na kolegę trzeba zasłużyć i mieć wygląd !
(2025.11.19)