Wybrany wątek opinii
Czyli rozumiem, że jak złożę swoją kandydaturę (mam na imię Zbyszek) to nie zostanie ona odrzucona tylko i wyłącznie z uwagi na płeć? Była by to rażąca dyskryminacja ze względu na płeć, o którą kobiety tak ochoczo walczą.
Do moderacji
Odpowiedz
14
2
Nikt Ci nie broni zorganizowania Rady Mężczyzn
Do moderacji
Odpowiedz
1
1