Wybrany wątek opinii

Czyli rozumiem, że jak złożę swoją kandydaturę (mam na imię Zbyszek) to nie zostanie ona odrzucona tylko i wyłącznie z uwagi na płeć? Była by to rażąca dyskryminacja ze względu na płeć, o którą kobiety tak ochoczo walczą.
(2025.11.18)
Nikt Ci nie broni zorganizowania Rady Mężczyzn
(2025.11.19)
Powrót do komentarzy