Wybrany wątek opinii

Moim zdaniem kobiety same z siebie są bardziej aktywne, twórcze i żywotne. Popatrzcie na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne. One są zdominowane przez kobiety. Kobiety nie mają problemu by wyjść w swoim gronie na wystawę, do parku, na koncert. Kobiety mają chyba jednak lepszą konstrukcję psychiczno- emocjonalną. Są lepiej przygotowane do życiowego maratonu. Bardziej wytrzymałe. Popatrzcie zresztą na statystyki - kobiety żyją średnio 10-15 lat dłużej niż ich partnerzy. Kochajmy kobiety! I uczmy się od nich!
(2025.11.18)
Kobiety żyją dłużej, bo żon nie mają, a nie przez to, że są odporniejsze.
(2025.11.18)
Skąd takie bzdury? Kobiety żyją o nieco ponad siedem lat dłużej od mężczyzn (w Polsce). Kto je do tego "maratonu" lepiej przygotował? Mężczyźni żyją krócej (statystycznie) bo więcej piją, palą, mniej dbają o siebie, ciężej pracują i nie mają żon. Kochajmy panowie kobiety ale niekoniecznie żony, będziemy zdrowsi.
(2025.11.18)
Panie Kolego proszę bez defetyzmu i dyskryminacji żon. Kochać powinniśmy wszystkie kobiety w szczególności Żony Matki i Kochanki bez względu na ty czyimi są Żonami Matkami czy Kochankami. Liberté, Égalité, Fraternité albo Whisky Cygara i Blondynki. Za ten styl życia Wolnego Świata ginęły miliony co prawda głownie Koreańczyków a potem Wietnamczyków czy Arabów ale jednak. Trzeba je zatem kultywować jako dorobek cywilizacji anglosaskiej. O wschodniej wersji owego trija nie wspominam....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.18)
@MariuszLewandowski-Fc - Nie jestem Pana kolegą.
(2025.11.18)
Zapewne nie co wywodzę z faktu że boi się Pan podpisać. Natomiast w języku polskim jest to zwrot grzecznościowy ale jeśli moja grzeczność Pana obrusza to przykro mi bardzo z tego powodu.
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.19)
@MariuszLewandowski-Fc - Lepiej niech Pan sprawdzi kiedy używa się zwrotu Panie kolego, a potem dyskutuje. Nie widzę żadnego uzasadnienia dla jego użycia w tym przypadku.
Zofia Bąk (2025.11.19)
@Zofia Bąk - Drogi koleżko czekoladowy... / jeśli się to bardziej spodoba/ Ciebie nie ma. Jesteś tylko anonimowym internautą któremu brak elementarnej odwagi cywilnej żeby się podpisać. Do takich duszków mogę używać dowolnego określenia więc dam Panu przykład praktyczny - jesteś Pan leń, luj i malkontent. Może pozwie mnie Pan za tak głębokie i oczywiste naruszenia Pana dóbr osobistych ? Zapraszam chętnie przeczytam pozew i jego uzasadnienie wtedy będę wiedział kto jest tak śmiesznym ignorantem....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.19)
Na kolegę trzeba zasłużyć i mieć wygląd !
(2025.11.19)
Poważnie ? To próba wymuszenia korzyści majątkowej i jednocześnie przejaw dyskryminacji osób pozbawionych "Wyglądu"? Pan nie wyglądasz a te mądrości rodem placu przez remizą w Trąbkach Wielkich po piątkowej potupajce wrażenie na mnie nie robią, Może zawołasz starszego brata abo kolegów ze swojej wsi ?, ,, ,,
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.19)
@MariuszLewandowski-Fc - Kobiety do kopalni, a my na bal.
Gnoom (2025.11.20)
Powrót do komentarzy