Wybrany wątek opinii
Moim zdaniem kobiety same z siebie są bardziej aktywne, twórcze i żywotne. Popatrzcie na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne. One są zdominowane przez kobiety. Kobiety nie mają problemu by wyjść w swoim gronie na wystawę, do parku, na koncert. Kobiety mają chyba jednak lepszą konstrukcję psychiczno- emocjonalną. Są lepiej przygotowane do życiowego maratonu. Bardziej wytrzymałe. Popatrzcie zresztą na statystyki - kobiety żyją średnio 10-15 lat dłużej niż ich partnerzy. Kochajmy kobiety! I uczmy się od nich!
Do moderacji
Odpowiedz
13
15
Kobiety żyją dłużej, bo żon nie mają, a nie przez to, że są odporniejsze.
Do moderacji
Odpowiedz
23
5
Skąd takie bzdury? Kobiety żyją o nieco ponad siedem lat dłużej od mężczyzn (w Polsce). Kto je do tego "maratonu" lepiej przygotował? Mężczyźni żyją krócej (statystycznie) bo więcej piją, palą, mniej dbają o siebie, ciężej pracują i nie mają żon. Kochajmy panowie kobiety ale niekoniecznie żony, będziemy zdrowsi.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Panie Kolego proszę bez defetyzmu i dyskryminacji żon. Kochać powinniśmy wszystkie kobiety w szczególności Żony Matki i Kochanki bez względu na ty czyimi są Żonami Matkami czy Kochankami. Liberté, Égalité, Fraternité albo Whisky Cygara i Blondynki. Za ten styl życia Wolnego Świata ginęły miliony co prawda głownie Koreańczyków a potem Wietnamczyków czy Arabów ale jednak. Trzeba je zatem kultywować jako dorobek cywilizacji anglosaskiej. O wschodniej wersji owego trija nie wspominam....
Do moderacji
Odpowiedz
1
7
@MariuszLewandowski-Fc - Nie jestem Pana kolegą.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Zapewne nie co wywodzę z faktu że boi się Pan podpisać. Natomiast w języku polskim jest to zwrot grzecznościowy ale jeśli moja grzeczność Pana obrusza to przykro mi bardzo z tego powodu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
4
@MariuszLewandowski-Fc - Lepiej niech Pan sprawdzi kiedy używa się zwrotu Panie kolego, a potem dyskutuje. Nie widzę żadnego uzasadnienia dla jego użycia w tym przypadku.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Na kolegę trzeba zasłużyć i mieć wygląd !
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Poważnie ? To próba wymuszenia korzyści majątkowej i jednocześnie przejaw dyskryminacji osób pozbawionych "Wyglądu"? Pan nie wyglądasz a te mądrości rodem placu przez remizą w Trąbkach Wielkich po piątkowej potupajce wrażenie na mnie nie robią,
Może zawołasz starszego brata abo kolegów ze swojej wsi ?, ,, ,,
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@MariuszLewandowski-Fc - Kobiety do kopalni, a my na bal.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0