UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A mnie się zdaje, że wszyscy tj. zarówno kobiety jak i mężczyźni mamy te same problemy i trzeba rozmawiać o tym jak ułatwić życie nam wszystkim mieszkańcom Elbląga.


Anuluj