UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A mnie się zdaje, że wszyscy tj. zarówno kobiety jak i mężczyźni mamy te same problemy i trzeba rozmawiać o tym jak ułatwić życie nam wszystkim mieszkańcom Elbląga.
A mnie się zdaje, że wszyscy tj. zarówno kobiety jak i mężczyźni mamy te same problemy i trzeba rozmawiać o tym jak ułatwić życie nam wszystkim mieszkańcom Elbląga.