UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapewne nie co wywodzę z faktu że boi się Pan podpisać. Natomiast w języku polskim jest to zwrot grzecznościowy ale jeśli moja grzeczność Pana obrusza to przykro mi bardzo z tego powodu.

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj