UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zapewne nie co wywodzę z faktu że boi się Pan podpisać. Natomiast w języku polskim jest to zwrot grzecznościowy ale jeśli moja grzeczność Pana obrusza to przykro mi bardzo z tego powodu.
MariuszLewandowski-Fc