A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wystarczy mi babiniec w pracy, niejedną łzę uroniłam przez "koleżanki" więc podziękuję za ten rozkoszny twór i czas wypełnię ciekawej i innym gronie
nie znoszę tłoku, wystarczą mi 2 przyjaciółki ! dyskretniej i zdrowiej
Skąd takie bzdury? Kobiety żyją o nieco ponad siedem lat dłużej od mężczyzn (w Polsce). Kto je do tego "maratonu" lepiej przygotował? Mężczyźni żyją krócej (statystycznie) bo więcej piją, palą, mniej dbają o siebie, ciężej pracują i nie mają żon. Kochajmy panowie kobiety ale niekoniecznie żony, będziemy zdrowsi.
Panie Kolego proszę bez defetyzmu i dyskryminacji żon. Kochać powinniśmy wszystkie kobiety w szczególności Żony Matki i Kochanki bez względu na ty czyimi są Żonami Matkami czy Kochankami. Liberté, Égalité, Fraternité albo Whisky Cygara i Blondynki. Za ten styl życia Wolnego Świata ginęły miliony co prawda głownie Koreańczyków a potem Wietnamczyków czy Arabów ale jednak. Trzeba je zatem kultywować jako dorobek cywilizacji anglosaskiej. O wschodniej wersji owego trija nie wspominam....
Powoływania takich rad bezsensowne. Pan prezydent powołał różne rady np gospodarczą i jakie są efekty ich funkcjonowania. Dla mnie zerowe
No i znów nie mogę się nie odezwać... Absolutnie rozumiem ale przypominam ten odcinek "Klosa" gdy Wernitz Lubow Olers i Farenwirst stworzyło mitycznego Grupenfirera Wolfa. Tworzenie rad ma pewną funkcję rozwodnienia odpowiedzialności ale to zależy od zachowania Pań. Nie przez przypadek wspominam Angelikę Domańska bo to jedna z tych osób w Elblągu która jednoosobowo potrafiła stworzyć Marsze Kobiet Marsz Równości i kilka innych imprez i pomijając bezsens walki kobiet o prawo do legalnej aborcji na życzenie robiła swoje działania z rozmachem i przytupem. Być może w tej radzie postania inna równie silna osobowość bo Kaja Szynkielewska niestety z czynnego udziały w polityce się wycofała z wielką szkodą dla Elbląga a na pewno jest to równie silna osobowość ale o przeciwnych poglądach. To może być miejsce na nowe postacie tamtego kalibru w spódnicach ale może też być środowisko konsumentek kawy zainteresowanych wyjątkowymi cechami kremów odmładzających. Mają szansę - czy z niej skorzystają to już ich rzecz ja w każdym razie jestem zainteresowany zastąpieniem luki po wspomnianych wyżej działaczkach bo ją widzę.
Gdzie są prawdziwi mężczyźni tacy, orły, sokoły, herosi, bażanty? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów,
Gdzie te franty je !Gdzie, gdzie, gdzie, gdzie! Nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, :-)))
W artykule nie ma informacji o tym kto jest pomysłodawcą tej inicjatywy. Według informacji które znalazłem to jest JAWNE ŁAMANIE PRAWA POLSKIEGO I EUROPEJSKIEGO. Podstawa prawna
Konstytucja RP: Gwarantuje równość wszystkich obywateli wobec prawa i zakazuje dyskryminacji w życiu politycznym, społecznym i gospodarczym. Artykuł 33 podkreśla równe prawa kobiet i mężczyzn w życiu rodzinnym, politycznym, społecznym i gospodarczym.
Kodeks pracy: Zakazuje dyskryminacji w zatrudnieniu (np. przy nawiązywaniu i rozwiązywaniu stosunku pracy, warunkach zatrudnienia, awansie) ze względu na płeć, ale także inne cechy, jak wiek, niepełnosprawność czy orientacja seksualna.
Padło poetyckie pytanie - "gdzie ci herosi na miarę czasów" - to banalne pytanie - w Budapeszcie, Mińsku, Londynie, no i w okolicach Dóch Wież.