UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zofia Bąk - Drogi koleżko czekoladowy... / jeśli się to bardziej spodoba/ Ciebie nie ma. Jesteś tylko anonimowym internautą któremu brak elementarnej odwagi cywilnej żeby się podpisać. Do takich duszków mogę używać dowolnego określenia więc dam Panu przykład praktyczny - jesteś Pan leń, luj i malkontent. Może pozwie mnie Pan za tak głębokie i oczywiste naruszenia Pana dóbr osobistych ? Zapraszam chętnie przeczytam pozew i jego uzasadnienie wtedy będę wiedział kto jest tak śmiesznym ignorantem....

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj