A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co by miała stanowić ? Chętnie poczytam bo jakoś w rozum p osłów z Wiejskiej nie dowierzam.... ?
A kiedy będą rozdawaneHulajnogi za dobrowolnyZajzajer doŻyły ?
ByłyPremier MillerSkomentował już w lutym 25r słowaNataliiP. KraińskaUaktywistka stwierdziła, że wPolsce możeDojść do otwartychKonfliktów międzyKraińcamiU aPolakami. Dodała, że mogąZacząć płonąćDomy i sklepy. MillerOświadczył, że za takieSłowa powinna byćWydalona zPolski... to tak na marginesie ostatnich wydarzeńKolejowych !
Kolego za wykroczenie związane z postawieniem odpowiada kierujący czyli sprawca, nie posiadacz czyli wynajmujący. Nie da się udowodnić że płacący za przejazd nim kierował dlatego postępowanie w sprawie byłoby iiuzorcyzne a koszty postepowań ogromne. Alternatywa to wysyłanie radiowozu SM za każdą hulajnogą dodatkowe 200 Strażników i 100 radiowozów.... Jedyny sposób to KULTURA której młodych ludzi nikt nie uczy. Zacznij myśleć racjonalnie bo bredzisz jak potłuczony
@MariuszLewandowski-Fc - Panie Mariuszu ale to by działało tak, że poza tymi strefami hulajnoga nie pozwala w aplikacji zaparkować. Tak to właśnie działa w takim Poznaniu. Polecam sprawdzenie zanim się coś napisze
Iluzja, ,, ,wyłączenie telefonu zawsze musi spowodować zatrzymanie hulajnogi to raz dwa strefa rozumiana nako część miasta nie załatwia problemu nieprawidłowego pozostawienia hulajnogi w strefie ale z uciążliwością dla pieszych. Jedynym technicznym rozwiązaniem byłyby stacje dokujące w których fizycznie można zostawić urządzenie a to jest awykonalne i technicznie i ekonomicznie. W Niemczech hulajnogi są od paru lat i czasem widzę je w bardzo dziwnych miejscach. Wydzielenie stref nie rozwiąże zatem problemy parkowania mamy zatem kolejną regulacje kolejne potencjalne kary i nadal ten sam problem. Poznań to miasto wyrastające z wielkopolskiej tradycji zamiłowania do ładu i porządku - tego w Elblagu jeszcze się nie dorobiliśmy bo odrzucamy Pruski Dryl a nie wytworzyliśmy szacunku dla porządku - pobite szyby na przystankach są doskonały tego przykładem
Czas przyszły nie dokonany jak wszystko u powskoesbeckiej władzy.
@MariuszLewandowski-Fc - Pruski dryl to mit. Grzeczni i produktywni byli wyłącznie będąc poddanymi Królów Polskich.