66
18.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co by miała stanowić ? Chętnie poczytam bo jakoś w rozum p osłów z Wiejskiej nie dowierzam.... ?
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.18)
A kiedy będą rozdawaneHulajnogi za dobrowolnyZajzajer doŻyły ?
??? (2025.11.18)

info

1  
  1
ByłyPremier MillerSkomentował już w lutym 25r słowaNataliiP. KraińskaUaktywistka stwierdziła, że wPolsce możeDojść do otwartychKonfliktów międzyKraińcamiU aPolakami. Dodała, że mogąZacząć płonąćDomy i sklepy. MillerOświadczył, że za takieSłowa powinna byćWydalona zPolski... to tak na marginesie ostatnich wydarzeńKolejowych !
Qpamięci (2025.11.18)
Pomysł Pana radnego jest utopijny w rodzaju tych żeby wsiadać do tramwaju jednymi a wysiadać innymi drzwiami choć w Anglii to zwyczaj powszechny. Osoba nie stosująca się do obowiązku parkowania w strefie musiałaby zostać złapana na gorącym uczynku porzucenia hulajnogi poza strefa. Czyli w zasadzie jedna hulajnoga to jeden radiowóz i dwóch strażników - jeden wykonujący dozór na parkowaniem drugi jako jego zabezpieczenie. Pan Radny zatrudni 200 ludzi i opłaci ich ze swojej diety radnego ? Imponujący pokaz myśli godny Kanta a może i nawet Ferdynanda Kiepskiego.
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.18)
Kolego za wykroczenie związane z postawieniem odpowiada kierujący czyli sprawca, nie posiadacz czyli wynajmujący. Nie da się udowodnić że płacący za przejazd nim kierował dlatego postępowanie w sprawie byłoby iiuzorcyzne a koszty postepowań ogromne. Alternatywa to wysyłanie radiowozu SM za każdą hulajnogą dodatkowe 200 Strażników i 100 radiowozów.... Jedyny sposób to KULTURA której młodych ludzi nikt nie uczy. Zacznij myśleć racjonalnie bo bredzisz jak potłuczony
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.18)
@MariuszLewandowski-Fc - Panie Mariuszu ale to by działało tak, że poza tymi strefami hulajnoga nie pozwala w aplikacji zaparkować. Tak to właśnie działa w takim Poznaniu. Polecam sprawdzenie zanim się coś napisze
(2025.11.18)
tak się parkuje hulajnogi
okoniowaty (2025.11.18)

info

2  
  0
Iluzja, ,, ,wyłączenie telefonu zawsze musi spowodować zatrzymanie hulajnogi to raz dwa strefa rozumiana nako część miasta nie załatwia problemu nieprawidłowego pozostawienia hulajnogi w strefie ale z uciążliwością dla pieszych. Jedynym technicznym rozwiązaniem byłyby stacje dokujące w których fizycznie można zostawić urządzenie a to jest awykonalne i technicznie i ekonomicznie. W Niemczech hulajnogi są od paru lat i czasem widzę je w bardzo dziwnych miejscach. Wydzielenie stref nie rozwiąże zatem problemy parkowania mamy zatem kolejną regulacje kolejne potencjalne kary i nadal ten sam problem. Poznań to miasto wyrastające z wielkopolskiej tradycji zamiłowania do ładu i porządku - tego w Elblagu jeszcze się nie dorobiliśmy bo odrzucamy Pruski Dryl a nie wytworzyliśmy szacunku dla porządku - pobite szyby na przystankach są doskonały tego przykładem
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.18)
Czas przyszły nie dokonany jak wszystko u powskoesbeckiej władzy.
(2025.11.18)

info

2  
  2
@MariuszLewandowski-Fc - Pruski dryl to mit. Grzeczni i produktywni byli wyłącznie będąc poddanymi Królów Polskich.
(2025.11.18)