UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Iluzja, ,, ,wyłączenie telefonu zawsze musi spowodować zatrzymanie hulajnogi to raz dwa strefa rozumiana nako część miasta nie załatwia problemu nieprawidłowego pozostawienia hulajnogi w strefie ale z uciążliwością dla pieszych. Jedynym technicznym rozwiązaniem byłyby stacje dokujące w których fizycznie można zostawić urządzenie a to jest awykonalne i technicznie i ekonomicznie. W Niemczech hulajnogi są od paru lat i czasem widzę je w bardzo dziwnych miejscach. Wydzielenie stref nie rozwiąże zatem problemy parkowania mamy zatem kolejną regulacje kolejne potencjalne kary i nadal ten sam problem. Poznań to miasto wyrastające z wielkopolskiej tradycji zamiłowania do ładu i porządku - tego w Elblagu jeszcze się nie dorobiliśmy bo odrzucamy Pruski Dryl a nie wytworzyliśmy szacunku dla porządku - pobite szyby na przystankach są doskonały tego przykładem

MariuszLewandowski-Fc