UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolego za wykroczenie związane z postawieniem odpowiada kierujący czyli sprawca, nie posiadacz czyli wynajmujący. Nie da się udowodnić że płacący za przejazd nim kierował dlatego postępowanie w sprawie byłoby iiuzorcyzne a koszty postepowań ogromne. Alternatywa to wysyłanie radiowozu SM za każdą hulajnogą dodatkowe 200 Strażników i 100 radiowozów.... Jedyny sposób to KULTURA której młodych ludzi nikt nie uczy. Zacznij myśleć racjonalnie bo bredzisz jak potłuczony

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj