Wybrany wątek opinii

Już "władze miasta" chcą przytulić parę złotych z hulajnóg, a większe koszty jak zwykle poniosą użytkownicy. Wystarczy egzekwować prawidłowe zostawianie tych hulajnóg, jest straż miejska, niech wystawia mandaty dla firm, za to że ich hulajnogi walają się po całym mieście. Skoro straż miejska wystawia mandaty kierowcom za złe parkowanie to niech ukarze właścicieli hulajnóg za pozwalanie użytkownikom zostawiania ich na środku chodnika.
(2025.11.18)
Kolego za wykroczenie związane z postawieniem odpowiada kierujący czyli sprawca, nie posiadacz czyli wynajmujący. Nie da się udowodnić że płacący za przejazd nim kierował dlatego postępowanie w sprawie byłoby iiuzorcyzne a koszty postepowań ogromne. Alternatywa to wysyłanie radiowozu SM za każdą hulajnogą dodatkowe 200 Strażników i 100 radiowozów.... Jedyny sposób to KULTURA której młodych ludzi nikt nie uczy. Zacznij myśleć racjonalnie bo bredzisz jak potłuczony
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.18)
Powrót do komentarzy