UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kolego za wykroczenie związane z postawieniem odpowiada kierujący czyli sprawca, nie posiadacz czyli wynajmujący. Nie da się udowodnić że płacący za przejazd nim kierował dlatego postępowanie w sprawie byłoby iiuzorcyzne a koszty postepowań ogromne. Alternatywa to wysyłanie radiowozu SM za każdą hulajnogą dodatkowe 200 Strażników i 100 radiowozów.... Jedyny sposób to KULTURA której młodych ludzi nikt nie uczy. Zacznij myśleć racjonalnie bo bredzisz jak potłuczony
MariuszLewandowski-Fc