UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Iluzja, ,, ,wyłączenie telefonu zawsze musi spowodować zatrzymanie hulajnogi to raz dwa strefa rozumiana nako część miasta nie załatwia problemu nieprawidłowego pozostawienia hulajnogi w strefie ale z uciążliwością dla pieszych. Jedynym technicznym rozwiązaniem byłyby stacje dokujące w których fizycznie można zostawić urządzenie a to jest awykonalne i technicznie i ekonomicznie. W Niemczech hulajnogi są od paru lat i czasem widzę je w bardzo dziwnych miejscach. Wydzielenie stref nie rozwiąże zatem problemy parkowania mamy zatem kolejną regulacje kolejne potencjalne kary i nadal ten sam problem. Poznań to miasto wyrastające z wielkopolskiej tradycji zamiłowania do ładu i porządku - tego w Elblagu jeszcze się nie dorobiliśmy bo odrzucamy Pruski Dryl a nie wytworzyliśmy szacunku dla porządku - pobite szyby na przystankach są doskonały tego przykładem
MariuszLewandowski-Fc