66
18.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Ambitnie - Ty tak na poważnie, z tym porównaniem Warszawy do Elbląga? Czy kapkie nie "przeskalowałeś"?
(2025.11.18)
Zlikwidować ten niebezpieczny złom. Młodzi niech trochę pospacerują - to dla zdrowia i kondycji. Ten złom to niebezpieczeństwo.
(2025.11.18)

info

29  
  6
@Anty-samochodziarz - Kto to te święte krowy? Samochodów jest bardzo dużo, jaka część tych "samochodziarzy" blokuje chodniki? To to samo co z użytkownikami hulajnóg, wszędzie są chamy.
(2025.11.18)
Coraz więcej państw europejskich ogranicza możliwości jazdy hulajnogami elektrycznymi w miastach. W Wielkiej Brytanii i Holandii jest całkowity zakaz poruszania się tymi pojazdami. We Włoszech są one traktowane jako pojazdy samochodowe czy motory i muszą być przystosowane do jazdy po ulicy, a kierujący ma być w kasku. Stąd firmy wycofują się z tamtejszego rynku. W pozostałych państwach takimi hulajnogami nie można jeździć po chodniku, a też istnieją wydzielone strefy miejskie, gdzie nie można nimi jeździć. Ostatnio Rada Miasta Wiednia wprowadziła całkowity zakaz jazdy hulajnogami w mieście. Wydzielone strefy miejskie, w których jest zakaz jazdy hulajnogami istnieje też w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, a także Gdańsku. Polska zaś jest jedynym państwem, w którym gremialnie nie przestrzega się przepisów w tym zakresie i osoby łamiące je nie są karane.
Hulaj dusza (2025.11.18)
Dwa razy spadłem z roweru bo ktoś zaparkował na środku drogi rowerowej.. topić ten złom w Kumieli trza..
(2025.11.18)
Kiedy ktoś zrobi pożądek z parkowaniem na ul. Mazurskiej na trawniku pod budynkiem ZUS. To co tam się dzieje to świadczy o jawnym przyzwoleniu na niszczenie trawnika!!
sąsiad z góry (2025.11.18)

info

12  
  7
elblag jest taki mały ze mozna go w 40 min całego obejsc. na ch j komus ten złom. troche ruchu a nie tylko wygoda i wygoda..
ja212 (2025.11.18)

info

14  
  6
A co ci Kumiela zawiniła? I tak nie jest ona czysta!!!
Bezproblemowy (2025.11.18)
No tak, jakaś afera z logopedką w mieście to szperanie innego korytka koalicyjnego z lewa lub prawo rządności. A jak nie jajo-busy po wsiach praktykujące 😌 - co pewnie postanowiono by coś było poczynione w resorcie zdrowia w myśl zasady: są różne problemy, ale jest reakcja (z milionowymi apanażami 🤑). To teraz primo hulajnogi oraz może piętrowe parkingi dla hulajnóżek w Elblagu i przynajmniej rozwiązanie teoretyczne😏
😳na novum (2025.11.18)
Towarzysz budzinsko niech się lepiej zajmie zwiększeniem x30 kwoty podatku od nieruchomości za niesprzedane mieszkania deweloperki, zresztą wzorem innych, normalniejszych miast
Gruszelski (2025.11.18)

info

5  
  7