UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No tak, jakaś afera z logopedką w mieście to szperanie innego korytka koalicyjnego z lewa lub prawo rządności. A jak nie jajo-busy po wsiach praktykujące 😌 - co pewnie postanowiono by coś było poczynione w resorcie zdrowia w myśl zasady: są różne problemy, ale jest reakcja (z milionowymi apanażami 🤑). To teraz primo hulajnogi oraz może piętrowe parkingi dla hulajnóżek w Elblagu i przynajmniej rozwiązanie teoretyczne😏

😳na novum

Anuluj