UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dwa razy spadłem z roweru bo ktoś zaparkował na środku drogi rowerowej.. topić ten złom w Kumieli trza..
Dwa razy spadłem z roweru bo ktoś zaparkował na środku drogi rowerowej.. topić ten złom w Kumieli trza..