Wybrany wątek opinii

No tak, jakaś afera z logopedką w mieście to szperanie innego korytka koalicyjnego z lewa lub prawo rządności. A jak nie jajo-busy po wsiach praktykujące 😌 - co pewnie postanowiono by coś było poczynione w resorcie zdrowia w myśl zasady: są różne problemy, ale jest reakcja (z milionowymi apanażami 🤑). To teraz primo hulajnogi oraz może piętrowe parkingi dla hulajnóżek w Elblagu i przynajmniej rozwiązanie teoretyczne😏
😳na novum (2025.11.18)
@😳na novum - PiS jaki był taki był, ale lepiej byłoby narzekać na ich nowy stadion, niż obecną starą ruderę w środku zabudowań osiedlowych
p .s (2025.11.18)
Powrót do komentarzy