UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No tak, jakaś afera z logopedką w mieście to szperanie innego korytka koalicyjnego z lewa lub prawo rządności. A jak nie jajo-busy po wsiach praktykujące 😌 - co pewnie postanowiono by coś było poczynione w resorcie zdrowia w myśl zasady: są różne problemy, ale jest reakcja (z milionowymi apanażami 🤑). To teraz primo hulajnogi oraz może piętrowe parkingi dla hulajnóżek w Elblagu i przynajmniej rozwiązanie teoretyczne😏
😳na novum