Wybrany wątek opinii

A te firmy, to one o tych porozumieniach i dodatkowej opłacie wiedzą już, czy to, tak jak cały ten artykuł i plany UM, jedynie mżonki?!
Tak się zastanawiam (2025.11.18)
@Tak się zastanawiam - W Warszawie się jakoś udało, więc czemu u nas ma się nie udać? Per aspera ad astra!
Ambitnie (2025.11.18)
@Ambitnie - Ty tak na poważnie, z tym porównaniem Warszawy do Elbląga? Czy kapkie nie "przeskalowałeś"?
(2025.11.18)
Powrót do komentarzy