Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
9
9
@Tak się zastanawiam - W Warszawie się jakoś udało, więc czemu u nas ma się nie udać? Per aspera ad astra!
Do moderacji
Odpowiedz
15
2
@Ambitnie - Ty tak na poważnie, z tym porównaniem Warszawy do Elbląga? Czy kapkie nie "przeskalowałeś"?
Do moderacji
Odpowiedz
5
3