Wybrany wątek opinii

Dwa razy spadłem z roweru bo ktoś zaparkował na środku drogi rowerowej.. topić ten złom w Kumieli trza..
(2025.11.18)
A co ci Kumiela zawiniła? I tak nie jest ona czysta!!!
Bezproblemowy (2025.11.18)
Powrót do komentarzy