UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Wróg u bram - Emeryt, chłop ani górnik nie oddadzą swoich przywilejów. Aż przyjdzie rusek i wyzwoli ich od Unii

3 światowa

Anuluj