Wybrany wątek opinii

Michaś się ratuje dostając kasę od członków ale z moich podatków. Michasiu, wyglądasz na zmęczonego, ale odpowiedz na pytania Szweda. A co ty bidaku Michasiu tam robisz? Podawałeś kaczkę czy basen? To przecie impreza noszowych, a ty nosze dawno zawiesiłeś na kołku?
(2025.11.17)
Z Twoich podatków ? Ile ich zapłaciłeś?
(2025.11.17)
Powrót do komentarzy