UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Dla mnie Elbląg jest przykładem dobrze poukładanych świadczeń zdrowotnych, ... " - no i momentalnie opuścił mnie zły humor.
"Dla mnie Elbląg jest przykładem dobrze poukładanych świadczeń zdrowotnych, ... " - no i momentalnie opuścił mnie zły humor.