UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

komedia, psychiatria tylko skąd weźmiecie lekarzy skoro nie ma miejsc na rezydentury, jak na lekarstwo, z roku na roku mniej miejsc na specjalizację, potrzeba na rynku jeszcze większa, ale o tym tylko się mówi, a nie robi nic,

modi