UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A na internetowym koncie pacjenta wyników laboratoryjnych wykonanych w Wojewódzkim Szpitalu nadal nie mogę ani zobaczyć ani pobrać, a na MPI (medyczny portal informacyjny) Wojewódzkiego Szpitala od miesięcy nie mogę się zalogować. Po wyniki krwi trzeba jechać do szpitala, znaleźć miejsce parkingowe (trzeba mieć szczęście), zapłacić za parking, poczekać nawet kilkanaście minut.