UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czas pognać to towarzystwo i wznowić procesy karnowskich, grodzkich, giertychów i innych nowaków, a cele dać im z pisiorami... Zasługujemy na uczciwych ludzi przy władzy. To też zablokujecie?
Czas pognać to towarzystwo i wznowić procesy karnowskich, grodzkich, giertychów i innych nowaków, a cele dać im z pisiorami... Zasługujemy na uczciwych ludzi przy władzy. To też zablokujecie?