UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czas pognać to towarzystwo i wznowić procesy karnowskich, grodzkich, giertychów i innych nowaków, a cele dać im z pisiorami... Zasługujemy na uczciwych ludzi przy władzy. To też zablokujecie?


Anuluj