UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zbankrutowana branża. Głównie za sprawą niebotycznych przychodów personelu medycznego, któremu ciągle malo. O etyce znacznej części lekarzy nie bede sie wypowiadał. Jednocześnie caly narad subsydiuje ten system poprzez coroczne WOŚP. Lekarze przyjeżdżają wypasionymi furami pod lichy szpital w którym na szpitalnym sprzęcie wykonują prywatną praktykę za dodatkową kasę. Wielka dziura budżetowa


Anuluj