UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zbankrutowana branża. Głównie za sprawą niebotycznych przychodów personelu medycznego, któremu ciągle malo. O etyce znacznej części lekarzy nie bede sie wypowiadał. Jednocześnie caly narad subsydiuje ten system poprzez coroczne WOŚP. Lekarze przyjeżdżają wypasionymi furami pod lichy szpital w którym na szpitalnym sprzęcie wykonują prywatną praktykę za dodatkową kasę. Wielka dziura budżetowa