23
17.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pomniki stawia się dyktatorom oraz bestiom
Nie lękajcie sie (2025.11.17)
To bezdomni będą mieli luksusy -jakiś czas temu był program w TV jak to bezdomni przejeli taki przybytek !!!!!
marcepan (2025.11.17)

info

6  
  1
Puknij się w łeb. Zazdroscisz, że mają porządnego gospodarza. Gratuluje
(2025.11.17)
Ja bym to badał, ja bym to leczył...
(2025.11.17)

info

1  
  1
Dla kogo to i kto za to płaci ?
Jakby co (2025.11.18)

info

2  
  4
@RozrzutnikGnoju - NIE, nie pasowały by!
forestLady (2025.11.19)
@Yhy - "Wzburzona kobieta" ma rację! Obieg zamknięty - woda z solą roznoszona przez wiatr - wodę trzeba uzupełnić i kontrolować jej poziom - obrywają solą pobliska roślinność! Sól należy kupić i też kontrolować poziom - a tanie to nie jest, tak jak i gałązki, które muszę mieć odpowiedni wymiar grubości i długości. A jak się wczytać to okazuje się, że badania sanepidu tężni wykazały zanieczyszczenia. No ale stawiajmy na potęgę tężnie i cieszmy się z zasolonego powietrza!
forestLady (2025.11.19)
Byłem w Ciechocinku i Gołdapi, wiem jak wyglądają tężnie. To co wybudowano w parku oraz to co aktualnie buduje Frombork to jest jakaś karykatura tężni. Biada wam ludzie oj biada. Przejadacie nasze podatki na bzdury.
Fer (2025.11.19)

info

1  
  1
W każdym mieście i miasteczku które odwiedziłem, a rządzą tam potuskaniesbecy jest tak samo, mielą kasę niby coś budując, a jedyne co się pojawia to ich nowe auta, wille, jachty ale może to złudne wrażenie?
(2025.11.19)

info

1  
  0
wielka szkoda, zal, rozpacz, taka mega dewastacja pieknego - dotychczas - miasteczka, a port - porazka zupelna!wielki zal do wlodarzy, betonoza kompletna
(2025.11.19)

info

0  
  0