UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To bezdomni będą mieli luksusy -jakiś czas temu był program w TV jak to bezdomni przejeli taki przybytek !!!!!
marcepan
To bezdomni będą mieli luksusy -jakiś czas temu był program w TV jak to bezdomni przejeli taki przybytek !!!!!
marcepan