UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem w Ciechocinku i Gołdapi, wiem jak wyglądają tężnie. To co wybudowano w parku oraz to co aktualnie buduje Frombork to jest jakaś karykatura tężni. Biada wam ludzie oj biada. Przejadacie nasze podatki na bzdury.
Fer