UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W każdym mieście i miasteczku które odwiedziłem, a rządzą tam potuskaniesbecy jest tak samo, mielą kasę niby coś budując, a jedyne co się pojawia to ich nowe auta, wille, jachty ale może to złudne wrażenie?


Anuluj