UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W każdym mieście i miasteczku które odwiedziłem, a rządzą tam potuskaniesbecy jest tak samo, mielą kasę niby coś budując, a jedyne co się pojawia to ich nowe auta, wille, jachty ale może to złudne wrażenie?
W każdym mieście i miasteczku które odwiedziłem, a rządzą tam potuskaniesbecy jest tak samo, mielą kasę niby coś budując, a jedyne co się pojawia to ich nowe auta, wille, jachty ale może to złudne wrażenie?