Wybrany wątek opinii

Kolejny finansowy przekręt.4,6 mln zł. Myślę że NIK powinien się za to zabrać.
(2025.11.17)
Trzeba było w przetargu startować jak taniej umiesz wybudować!
aborygen_stont (2025.11.17)
Puknij się w łeb. Zazdroscisz, że mają porządnego gospodarza. Gratuluje
(2025.11.17)
Powrót do komentarzy