Wybrany wątek opinii
Kolejny finansowy przekręt.4,6 mln zł. Myślę że NIK powinien się za to zabrać.
Do moderacji
Odpowiedz
18
20
Trzeba było w przetargu startować jak taniej umiesz wybudować!
Do moderacji
Odpowiedz
19
6
Puknij się w łeb. Zazdroscisz, że mają porządnego gospodarza. Gratuluje
Do moderacji
Odpowiedz
5
1