UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wielka szkoda, zal, rozpacz, taka mega dewastacja pieknego - dotychczas - miasteczka, a port - porazka zupelna!wielki zal do wlodarzy, betonoza kompletna
wielka szkoda, zal, rozpacz, taka mega dewastacja pieknego - dotychczas - miasteczka, a port - porazka zupelna!wielki zal do wlodarzy, betonoza kompletna