UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wielka szkoda, zal, rozpacz, taka mega dewastacja pieknego - dotychczas - miasteczka, a port - porazka zupelna!wielki zal do wlodarzy, betonoza kompletna


Anuluj