87
17.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kartki zabrakło - "With Love From Russia"
(2025.11.18)

info

0  
  0
Takie coś też znalazłem.
Netkot (2025.11.18)

info

0  
  0
Godzinowa i tyle.
(2025.11.18)

info

0  
  0
@Czy - Bardzo ciekawy wpis... Proponuje poszukać wypowiedzi Brauna z wizyty jaką zorganizowałem chyba 10 lat temu zanim nastąpiła aneksja Krymu. Jest dostępna na Elblag, net ponieważ Portel uwagi tak nieistotnej wtedy personie nie poświęcił. Wypowiedzi z tamtego okresu są kalką jego obecnych poglądów... Jest taka maksyma o Piłsudzkim ludziach uczciwych oraz " kurwach i złodziejach" proponuje poszukać. Wojska Polskie jako jedyne okupowały Kreml a ich wyjście z twierdzy do dziś stanowi święto narodowe Rosji. Nie sądzę żeby Pana teza była prawdziwa myślę że na swoje 3 złote od wpisu Pan nie zarobił ponieważ myli Pan fakty na których chciał Pan budować wiarygodność owego postu. Braun od zawsze był jest i będzie patriotą i zwolennikiem swobodnego dostępu Polaków do broni. Myślę że właśnie teraz Braun pokazuje własną osobowość i budzi Polaków do kochania tego zniszczonego przez magdalenką kraju. Da swiedania taworiszcz - żeby było Panu łatwiej zrozumieć....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.18)
@ja elblazanin - A to jest odpowiedź w kontekście merytorycznej wypowiedzi autora, który konfrontuje fakty. Są wykresy, są liczby, każdy ma wady nawet prezes. Pozdrawiam.
Arkosmistrz (2025.11.18)
@Czy - Każde dziecko bez wahania powie, że Grzegorz Braun jest piratem. Naprawdę nie trzeba czasu, by się o tym przekonać dorosłym, wystarczy uważna retrospekcja.
Medium (2025.11.19)
@Medium - Moja droga 0 ile razy miałaś okazję rozmawiać z Panem Braunem ? Korsarz pirat bukanier - wszyscy oni nosili przepaski żeby jedno oko było przystosowane do patrzenia na pokładzie a drugie -na patrzenie pod pokładem i chyba paradokasalnie właśnie wojna na Ukrainie pokazała naoczne że jego "teoria spiskowa o para-pandemii" w istocie była prawdziwa. Natomiast z pewnością działa niekonwencjonalnie zupełnie jak piraci i korsarze i bukanierzy zdobywając Port Makaraibo jak pamiętam atakiem z lądu. To obecnie najbardziej wyrazista postać polskiej i europejskiej sceny politycznej i mama nadzieje że będzie kolejnym po Tusku Premierem naszego kraju właśnie dlatego że widzi jak ten kraj jest niszczony przez system demokracji parlamentarnej jak demokracja zmienia sie w partiokracje tyle że nie da się zeszmacić jak Kukiz. W jego otoczeniu nie ma miękkiej gry i nie znam tam ludzi którzy cofną się o krok lub dadzą się zastraszyć czy przekupić - choć w Elblągu jak dla mnie okazali się za miękcy na protest przeciwko sprzedaniu Gowina i zmyciu tematu aborcji z politycznej wokandy
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.20)