UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@krytycznym okiem - W zasadzie za ten wpis mogę Pana postawić przed Sądem choćby po to żeby zobaczyć Pana twarz i poznać imię i nazwisko. Grzegorz Braun jest intelektualistą a ja robotnikiem wykwalifikowany natomiast obaj widzimy konieczność działanie i działami tam gdzie innych powstrzymuje strach i poprawność polityczna. Może nie ma ze mną dyskursu jeśli ktoś nie jest przygotowany - ludzie przygotowani jakoś tego problemu nie mają. Nie mylę znaczenia argumentów z krzykiem ale wtedy kiedy trzeba krzyczeć wobec większości milczeń nie zamierzam Niczego nie zaprzepaszczam ponieważ wszytko co mogłem osiągnąć w sferze zawodowej czy społecznej - osiągnąłem. Zainicjowałem wraz z kolegami najważniejsze wydarzenie polityczne w Elblągu i zrealizowaliśmy enumeratywnie wszystkie strategiczne cele jaki w 2013 r wyznaczyliśmy. Mam jednak obawę czy obalenie Platformy w Elblągu nie doprowadziło do przejęcie przez Pis władzy w Polsce i ta obawa nurtuje mnie od paru lat gdy uznałem że to partia działająca na szkodę Polski i Polaków. Jesteśmy i działamy tak gdzie o włos ważą się losy Elbląga i tam z dokładnością skalpela realizujemy nasze cele. A że wygląda to jak pieniactwo to bardzo dobrze ponieważ właśnie tam ma wyglądać.

MariuszLewandowski-Fc