UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolego Konfederacja Korony Polskiej to organizacja zrzeszająca monarchistów czyli ludzi którzy widzą wady demokracji i uznają że jest ona konstruktem gorzej wpływającym na Kraj niż demokracja jednocześnie świadomych faktu że póki mit demokracji parlamentarnej nie padnie restytucji monarchii przeprowadzić się nie da. Królestwo Polskie to jedyne mocarstwo które wprowadziło swoje wojska na Kreml i zajmowało bez mała pół europy. Polska Piastów i Jagiellonów właśnie taka była i jak się Pan przyjrzy to właśnie demokracja szlachecka to królestwo zrujnowała tymi samymi wadami które ma obecnie demokracja parlamentarna. Proponuje wracać do szkoły po korepetycje bo brak wiedzy skutkuje brakiem rozumu....

MariuszLewandowski-Fc