Kolizja na Królewieckiej

31
15.11.2025
Kolizja na Królewieckiej
Fot. KMP Elbląg
Na ulicy Królewieckiej, przed Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym, doszło dziś (15 listopada) do zderzenia dwóch aut osobowych. Na miejscu pracują służby. W kierunku Fromborskiej występują utrudnienia.

 

- Uwaga na utrudnienia w ruchu, rondo i okolice ul. Królewieckiej (przy szpitalu). Doszło tam do kolizji. Na miejscu są policjanci z ruchu drogowego - informuje KMP Elbląg.

red. na podst. inf. KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To że dzieci czasami psują swoje zabawki to, powiedzmy że jest normalne. Ale dlaczego dorośli robią to samo? I to zazwyczaj sporo droższe?
(2025.11.15)
Jesień panie sierżancie.... ciemno się robiło, kierowcy zgłupieli... i jeszcze Jarek w Elblagu... co oznacza jarek po turecku... sprawdź w Google...
(2025.11.15)
Przy ulicy, a nie na ulicy...
(2025.11.15)
Przy ulicy może stać dom, można mieszkać; samochody uszkodzone po kolizji stoją na ulicy, widzę to wyraźnie :)
(2025.11.15)

info

31  
  3
Zapomniałam że kaczka przyjechała
(2025.11.15)
Nie na temat, niestety żart ci nie wyszedł wyznawco komuny
Ixik (2025.11.15)
Następny śmieszek. Ciekawe jak na tym wyjdziesz jak dalej będzie rządzić komuna
(2025.11.15)
@Ixik - Co, okresu nie dostałaś
(2025.11.15)
Moni czekasz na słońce Peru?
(2025.11.15)

info

19  
  14
Nie dostaje okresu bo jestem mężczyzną ale pewnie ty i twoi koledzy dostajecie i możecie rodzic dzieci według słów waszych wspanialych rządzących.
(2025.11.15)