Wybrany wątek opinii
Zapomniałam że kaczka przyjechała
Do moderacji
Odpowiedz
17
44
Następny śmieszek. Ciekawe jak na tym wyjdziesz jak dalej będzie rządzić komuna
Do moderacji
Odpowiedz
19
22
A po co ten dziad w Elblągu?
Do moderacji
Odpowiedz
21
26
Jestes zwyklym tchórzem, ktory tylko spina sie w necie bez powiązania ze zdarzeniem
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Tylko że jak Donek przyjechał do miasta to tak wszystko to towarzystwo pędziło że o mało mi w wóz pocztowy nie przywaliło. A na miejscu Policja miała obolałe ramiona od machania i pokazywania gdzie ma stanąć jeden z drugim.
Tragedia, już zapomnieli jak to było jak był Donaldzik.
Bat Man.
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
komuna???? nie zastanawia cię chłopino dlaczego pisory ścigani przez tę "komunę" uciekają na Węgry pod opiekę kumpla Putina???? próbuj myśleć
Do moderacji
Odpowiedz
3
9
szuka ciemnego luda :-)))))
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@katon - Człowieku tobie wyprany został mózg i jak nie znasz faktów więc nie zabieraj głosu i nie popisoj się swoją glupota
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
No i... ? Idź, poszukaj, gdzieś ci mózg wypadl
Do moderacji
Odpowiedz
1
0