A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A po co ten dziad w Elblągu?
Inspekcja kaczego rowu
to nie ja. to Whatsapp i Facebook.
Chyba bardziej bezpiecznie byłoby zrobić wjazd do szpitala z góry ulicy, a wyjazd na dolnej części ulicy niedaleko ronda.
Kacor przyjechał, a ja wyjechałem.
Portel się spóźnia. Nie reaguje. Zakończyło się spotkanie z małym preziem. A "na portelu" ani słowa.
Szpital w K. , . tonie w długach. Chodzi o 40 mln zł. Jak się okazuje, to pensja na cztery lata dla czterech lekarzy, którzy otrzymują 10 mln zł rocznie. Obecnie szpital ma do wypłacenia 37,5 mln zł zaległych wynagrodzeń dla 240 pielęgniarek oraz 1,5 mln zł dla fizjoterapeutów. Pomimo zadłużenia, 4 lekarzy zarabia10 mln zł rocznie, co potwierdził obecny dyrektor. Daje to średnio 2,5 mln zł rocznie „na głowę”, czyli ponad 200 tys. zł miesięcznie.
Kolizja była raczej na ulicy... no chyba, że w Elblągu jeździ się przy ulicy
Kolizja nie miała nic wspólnego ze szpitalem.
Jestes zwyklym tchórzem, ktory tylko spina sie w necie bez powiązania ze zdarzeniem