Wybrany wątek opinii

Jesień panie sierżancie.... ciemno się robiło, kierowcy zgłupieli... i jeszcze Jarek w Elblagu... co oznacza jarek po turecku... sprawdź w Google...
(2025.11.15)
Nie na temat, niestety żart ci nie wyszedł wyznawco komuny
Ixik (2025.11.15)
@Ixik - Co, okresu nie dostałaś
(2025.11.15)
Nie dostaje okresu bo jestem mężczyzną ale pewnie ty i twoi koledzy dostajecie i możecie rodzic dzieci według słów waszych wspanialych rządzących.
(2025.11.15)
Powrót do komentarzy