UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie dostaje okresu bo jestem mężczyzną ale pewnie ty i twoi koledzy dostajecie i możecie rodzic dzieci według słów waszych wspanialych rządzących.
Nie dostaje okresu bo jestem mężczyzną ale pewnie ty i twoi koledzy dostajecie i możecie rodzic dzieci według słów waszych wspanialych rządzących.