UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie dostaje okresu bo jestem mężczyzną ale pewnie ty i twoi koledzy dostajecie i możecie rodzic dzieci według słów waszych wspanialych rządzących.


Anuluj