Wybrany wątek opinii
Przy ulicy, a nie na ulicy...
Do moderacji
Odpowiedz
2
26
Kolizja była raczej na ulicy... no chyba, że w Elblągu jeździ się przy ulicy
Do moderacji
Odpowiedz
8
1