Wybrany wątek opinii

Przy ulicy, a nie na ulicy...
(2025.11.15)
Kolizja była raczej na ulicy... no chyba, że w Elblągu jeździ się przy ulicy
okoniowaty (2025.11.15)
Powrót do komentarzy