UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kto kpina ludziom prosto w oczy. nie znam ANI JEDNEJ osoby, która chciałaby bilety 5-minutowe. Głosują za swoją ideą i będą jej bronić za wszelką cenę. Podajcie wyniki konsultacji społecznych. Tylko 15 i 30-minutowe uratują sytuację. jeden z radnych najlepszy, jak powiedział że rzeczywiście mało ludzi tego chce, ale chce. A CO Z RESZTĄ???
jasiezawaswstydze